Krabbetukkers

Orde der Zilveren Krab

• 1963 Mevr. Rehorst-Bol Echtgenote burgemeester
• 1963 Jac.j.Hertsworm Directeur Winnubst
• 1963 C.C.Mahieu Voorzitter Winnubst
• 1964 H. Toes Knorhaan
• 1964 F. Brondsema Naamgever Krabbetukkers
• 1964 Mevr. Mahieu-Ligteringen Bewonerster “Ten Anker”
• 1964 H.Lucker Voorzitter gymnastiekvereniging WGW
• 1964 G. Bakker Deken van Den Helder
• 1965 L. van Loo Directeur Stadsschouwburg
• 1965 Rika Jansen Actrice/Cabaratiere
• 1966 P.v.d. Vaart Wethouder
• 1966 Joop Doderer Acteur (Swiebertje)
• 1966 Mevr. Cals Echtgenote minister-president
• 1967 Heintje Davids Cabaratiere
• 1967 Cor Witsche Acteur (Pipo)
• 1968 K. Muye Wethouder
• 1968 J. Spaans jr. Voorzitter WGW
• 1968 Leen Jongewaard Acteur
• 1969 H. Wildenberg President
• 1969 J. Toes Protocolist
• 1969 Jhonny Jordaan Zanger
• 1970 A.v.d Winkel Vorst van Waaienburg
• 1970 A. Laan Poetwachter
• 1970 H. Hendriks 2e Poetwachter
• 1970 Cees Stet West-Friese conferencier
• 1970 J. Stoop Wethouder
• 1971 J. Stevenson Gemeenteraadslid
• 1972 J.D. Nijzink Gemeente-secretaris
• 1972 T. Verburgt-Wullems Echtgenote prins
• 1973 A. Vlam Hoofd afdeling bevolking
• 1973 P. Verburgt Prins der Krabbetukkers
• 1973 Piet Ekel Acteur (Malle Pietje uit Swiebertje)
• 1974 S. Kos Hertog Simon 1 van de Zandhazen
• 1974 C. Roobol Wethouder
• 1974 W. Dol “Dokter” Ambtenaar Rijkswerf
• 1974 Anthonie van Kampen Auteur
• 1975 A. van Bruggen Echtgenote van burgemeester Den Helder
• 1975 Cor Orij Garde Officier
• 1975 Garla van Tetteringen-Knies Regisseuse Lentebloemen
• 1975 J. Bijl Schipper Reddingboot
• 1975 J. Laan-Biegstraten Medewerkster
• 1975 A. Smit Verloskundige
• 1976 Willy Alberti Zangers
• 1976 P. Brouwer Stichting voorziening ouderen
• 1976 JP.Laroo Dirigent Marinierskapel
• 1977 B. Broekhuizen Rode Kruis
• 1977 G. Broekhuizen-Goedegebuur Rode Kruis
• 1977 Simon Carmiggelt Auteur
• 1978 A. Wit-Tuin Dansschool Tuin
• 1978 L.W. Polderman Grimeur
• 1978 A. Kingma-Voorthuizen Wethouder
• 1979 A. van Bruggen Burgemeester
• 1979 T.J. Dito Stadsbeiaardier
• 1979 A. Bosschardt Kolonel Leger des Heils
• 1979 Fia Smit-Weel Markiezin van Waaienburg
• 1980 H. Krijnen Chef bode stadhuis
• 1981 C. Out Wethouder
• 1981 H. Sevenhuysen Voorzitter Zonnebloem
• 1981 Willeke Alberti Zangeres
• 1982 P. Majolee Wethouder
• 1982 Cees Brusse Acteur
• 1982 A.C. Dusseldorp Prins der Krabbetukkers
• 1983 H. de Haan Burgemeester
• 1983 J. van Ede Wethouder
• 1983 Chr. Woestenburg Voorzitter Oranjecomite
• 1983 Jan Zeegers Directeur Stadsschouwburg
• 1984 Jan Blaaser Acteur / Conferencier
• 1985 C. Buining Loco-burgemeester
• 1986 L. Toes Dirigent Winnubst
• 1986 G. Klein-Bennink Wethouder
• 1986 E. Luidinga Kunstschilder
• 1987 J. Schouwenaars Politiefunctionaris
• 1987 R.Minnaart-Putters Pianiste Lijsters van Waaienburg
• 1987 L. Spetter Chef Stadsontwikkeling
• 1987 B. Groot Hofleverancier
• 1988 W. Hansum Directeur Stadsreiniging
• 1988 Floris Brinkman Kunstschilder
• 1988 M. Vermooten Historicus
• 1988 S.J. Dorlijn Grimeuse o.a. kinderkoor
• 1989 J. de Bruin Loco-secretaris Den Helder
• 1989 W.van den Berg Toneelmeester
• 1992 J. Overzet Directeur Milieudienst
• 1992 H.Latjes HTD Hoogheemraadschap
• 1994 B.A. Siemons Wethouder
• 1994 A.C. Dusseldorp President
• 1994 R. van Aalten Coordinator Jazzweekend
• 1995 G.J.A.M. Nijpels Wethouder
• 1995 C. Schoemaker Odeklonje-horecaondernemer
• 1996 J.A. Vonk Directeur Stadsontwikkeling en beheer
• 1996 E.E. Kip Wethouder
• 1997 L. van der Wal Aannemer
• 1997 J.J.M. Manderfeld Wethouder
• 1997 Alie Biegstraten Medewerkster
• 1998 A. Rietveld Voorzitter Stichting Den Helder Marinestad
• 1998 M. Stegers Wethouder
• 1998 W. Dol Raad van Elf
• 1999 Peter “Meester” Reenders Opticien
• 1999 Jan Roelofsen Gemeenteraadslid
• 2000 Hennie van Nieuwkasteel Turnlust de Draaikolk
• 2000 W.K. Hoekzema Burgemeester
• 2000 Toon en Rie Bandt Senioren beleid Den Helder
• 2000 Teun van Breda Ex-toegevoegd lid Dagelijks Bestuur
• 2002 Dinie van de Pluijm Bestuurder HVBWS, Zonnebloem
• 2001 H. Brinkman Directeur Dienst Welzijn
• 2002 E. Vos-Brandjes Wethouder
• 2002 G. van der Meijden Prins George 1, Piet Hein Rakkers
• 2002 C. v.d. Neut Prins der Krabbetukkers
• 2003 R. Waltmann Wethouder
• 2004 K. Kuin Ondernemer
• 2004 N. Bais Wethouder
• 2005 G.Woestenburg Kinderentertainer
• 2007 G. Seegers Directeur Woningstichting
• 2008 C. Hienkens Wethouder
• 2010 Jan Groet Ondernemer
• 2010 F. Bellinga Raadslid
• 2011 W. Turnhout-van den Bosch Wethouder
• 2011 Imca Marina Zangeres
• 2012 Frans Klut Raadslid
• 2012 Leo Melis Hoofdbode stadhuis
• 2012 Harrie Slinger Zanger
• 2013 Kees Visser Wethouder
• 2014 Pia Bruin Wethouder
• 2020 Jordy van Kesteren – Buurtsportcoach